אנה נמירובסקי

שמי אנה נמירובסקי ואני מטפלת בשיטת Li-CBT. Li-CBT זה טיפול קוגניטיבי התנהגותי לספקטרום רחב של הפרעות חרדה ודכאון. השיטה משתמשת בניתוח דפוסי חשיבה כדי לעזור ללקוחות לאתגר מחשבות ואמונות שליליות, ולפתח דרכי חשיבה חיוביות ומעצימות יותר.

רוב חיי אני עוסקת במחקר בתחום מדעי הרפואה, במיוחד בתחום חיבור המוח והנפש. בשנים האחרונות זכיתי להשתתף במחקר פורץ דרך על השפעה של טיפול CBT וMINDFULLNESS על איכות החיים, רמות של דיכאון וחרדה ותפקוד יומיומי של חולי קרוהן. אני גאה לומר שהמחקר שלנו גילה שיפור משמעותי בתחומים אלה עם הטיפול שהענקנו.

תחום מרגש נוסף במחקר שלי הוא השפעת הלחץ על מערכת החיסון. אני מאמינה שהבנת הקשר הזה חיונית לפיתוח טיפולים יעילים להפרעות נפשיות.

בחיי האישיים, התמודדתי גם עם אתגרי החרדה והדיכאון כאשר בתי המתבגרת חוותה קשיים חברתיים שגרמו להתפתחות חרדה ודכאון ובעיות נפשיות שקשורות להם. חוויה זו העמיקה את ההבנה שלי לגבי המאבקים שעמם מתמודדים רבים מלקוחותיי והניעה אותי לקחת את המחקר שלי אל הפרקטיקה הקלינית שלי. למדתי Li-CBT במכללת ווינגייט לווינסקי אצל מורים מקסימים, ואני נלהבת להשתמש בידע שלי כדי לעזור לאחרים להתגבר על אתגרי בריאות הנפש שלהם ולחיות חיים מאושרים ומספקים יותר.